Ви давно мрієте про придбання хорошого тренажера або навіть не одного, але сумніваєтеся в своїх фінансових можливостях? Не переживайте, вихід є – в нашому магазині SportSprint Ви можете в разі необхідності швидко і легко придбати будь-який товар в кредит, причому на дуже на вигідних умовах.

Бігова доріжка в кредит – це дуже просто!

Отже, що ж необхідно зробити для оформлення кредиту? Звичайно ж, для початку Вам буде потрібно вибрати потрібну Вам модель. У цьому питанні Вам з радістю допоможуть досвідчені і кваліфіковані консультанти нашого магазину, які завжди готові надати найбільш повну і детальну інформацію, по кожній біговій доріжці, представленої на нашому сайті.

 
беговая дорожка

Купити бігову доріжку в кредит – в магазині SportSprint простіше простого!


Що ж, коли бажана доріжка обрана, і Ви ознайомлені з усіма її характеристиками, Вам буде потрібно витратити всього пару хвилин свого часу на подачу і реєстрацію заявки на кредит, після чого в найкоротші терміни з Вами на зв'язок вийде представник нашого кредитного відділу для більш детального обговорення всіх основних моментів кредитування в нашому і магазині і подальшого оформлення заявки на надання послуг. Також Ви зможете задати всі Ваші запитання з даної теми нашого менеджера.


Тренажер або бігова доріжка в кредит – це не тільки вигідно, але і зручно


Після оформлення поданої Вами заявки можна сміливо переходити до наступного, не менш важливого етапу – підписання кредитного договору, на умовах якого Вам, власне, і нададуть обрану Вами модель спортивного обладнання.

Також хотілося б окремо виділити той факт, що після того, як наш співробітник зв'яжеться з Вами, обраний Вами тренажер буде заброньовано протягом 3 днів, протягом яких Вам необхідно буде прийняти остаточне рішення з даного питання.

 
девушка на беговой дорожке

Як тільки договір по кредиту буде оформлений і підписаний, Вам нададуть бажану бігову доріжку. Крім того, хочемо звернути Вашу увагу на те, що всі товари, представлені в магазині SportSprint, включаючи кредитну продукцію, знаходяться під дією законодавства України « Про захист прав споживача ». Отже, в разі необхідності, а також з умовою, що товарний вид тренажера і цілісність упаковки будуть збережені, Ви безперешкодно зможете повернути або обміняти доріжку протягом 14 днів з моменту її покупки. 

І звичайно ж, найважливіший і приємний момент: оформляючи кредит на нашому сайті, Ви завжди можете розраховувати на найбільш вигідні і гідні умови, без високих процентних ставок і переплат, таким чином, Вам необхідно буде виплатити за кредитною угодою суму, рівну вартості обраної бігової доріжки.Всю необхідну інформацію Ви зможете отримати на сторінці контактів магазину, або в разі необхідності замовити зворотний дзвінок.