Бігові дріжки давно зарекомендували себе, як прості і ефективні кардіотренажери. Створені за новими технологіями доріжки з хорошою амортизацією і індивідуальними програмами тренувань підходять абсолютно всім. Просто потрібно вибрати потрібну. Переваги бігових доріжок всім відомі. Якщо Ви хочете схуднути, то бігова доріжка – це те, що потрібно.
беговая дорожка
Кілька років тому на ринку України з'явився новий для нас тренажер – орбітрек, або еліптичний тренажер. Виробники стверджують, що це кращий кардіо тренажер. Спробуємо порівняти з біговою доріжкою.
Почнемо з ціни. 
Так, хороша бігова доріжка коштує чималих грошей. Виробники орбітреков злегка кривлять душею, називаючи свій тренажер недорогим. Хороший, якісний еліптичний тренажер коштує близько 3000 у.о. А це приблизно стільки ж, як і хороша бігова доріжка. Так що 1: 1.
Дизайн і габарити.
І у того і в іншого виду тренажерів великий вибір моделей. Є і невеликі, що складаються, для квартири в місті. Обидва тренажера обзавелися бортовими комп'ютерами з різного виду програмами занять, кардіодатчиками та ін.
Користь. 
эллиптический тренажер

Приходячи в спортзал, ми стаємо на доріжку, для того, щоб розігрітися і підготувати м'язи до подальшої роботи. Пробігшись, хвилин 15 – 20, ми сповнені енергії і приступаємо до вправ на певні групи м'язів. В кінці тренування, якщо залишилися сили, можна повернутися на бігову доріжку і ще трохи побігати, для додання тілу рельєфності. На біговій доріжці Ви ніколи не збільшите м'язову масу. Біг - вправу, спрямоване на спалювання калорій, а не на зростання м'язової маси. 

Тепер орбітрек. Як виявилося, він забирає дуже багато сил. І після розігріву, на силові навантаження енергії набагато менше, ніж після доріжки. Під час занять на орбітреку напружуються майже всі м'язи Вашого тіла. Але навантаження відчувається, і тут м'язову масу можна збільшити. Це ж добре, скажете Ви, не потрібно силових навантажень. Добре тим, у кого м'язова маса зростає рівномірно, і не доводиться робити ізольовані вправи на окремі групи м'язів. 

занятия на орбитреке и велотренажере

Протипоказання у бігових доріжок – це варикоз, хвороби суглобів та ін. Але ж не обов'язково інтенсивно бігати. На біговій доріжці можна просто ходити. Сучасні амортизаційні системи дозволяють суглобам менше напружуватися.

Якщо у Вас проблеми з суглобами, то, як заявляє виробник, Ви спокійно можете займатися на орбітреке. А ось з варикозом, варто подумати. Адже на цьому тренажерe ікри теж напружуються.

Важливо відчувати себе комфортно на тренажері, тоді заняття буде приносити задоволення. Запрошуємо вибрати відповідні саме для Вас - в нашому магазині бігових доріжок.