Майбутні мами під час вагітності дуже сильно обмежують себе, і деякі сприймають природний процес як захворювання, з відповідним самопочуттям. Але не варто цього робити, і відмовлятися від чогось повномірного. Як правило, це стосується і фізичної активної діяльності. 

Помірні навантаження і рух під час всього періоду вагітності, досить позитивно позначається як на організмі мами, так і на самопочутті і розвитку малюка. Вчені вже давно довели, що повноцінне харчування і помірні навантаження позитивно позначаються на розвитку плода. Тим більше, якщо правильно підійти до такої важливої справи: підібрати всі заняття під термін вагітності, при цьому враховуючи всі індивідуальні особливості.

девушка на беговой дорожке

Коротко про головне

Перш ніж йти займатися фітнесом, спортом або пробіжками на біговій доріжці, необхідна консультація у гінеколога. Варто відзначити, що найбезпечнішим терміном для активного способу життя, в тому числі і відвідування залу, вважається другий триместр ( 3-6 міс. ), при цьому не повинно бути ускладнень. Однак якщо досвідчений фахівець складе грамотний план занять, то тренування можливі і на пізніх термінах. 

Легкий, помірний біг, що поєднується з швидкою ходьбою, допоможе зняти обтяження з попереку, і позбудеться від почуття втоми в області спини. Поліпшити поставу, а так само допоможе хребту краще впоратися з додатковою вагою і навантаженням. Підготувати тканини і м'язи до пологів: при бігу і ходьбі задіюються не тільки м'язи ніг, сідниць і стегон, але і спини, а так само нижнього преса. І, безсумнівно, біг полегшить перебіг пологів, і допоможе швидко відновитися після них.

 
беременная женщина на беговой дорожке

Додаткові рекомендації від наших фахівців

Виконуйте вправи по ходьбі на біговій доріжці тільки в спеціалізованих фітнес-центрах. Досвідчений і висококваліфікований фахівець складе Вам програму тренування, дотримуючись яку Ви зможете не нашкодити, а навпаки посприяти хорошому самопочуттю, і правильному розвитку плода. 

Не варто перестаратися, досить до 3-ох нетривалих занять в тиждень, не більше 60 хвилин. При цьому за даний проміжок часу, Ви повинні кілька разів змінити вид діяльності і дихання. Перша половина – акцентуйте свою увагу на кардіо-тренуваннях, в яких задіяна серцево-судинна і дихальна система, бігова доріжка кращий тренажер для цього. А друга половина заняття повинна бути спрямована на відновлення сил, релаксацію і підготовку м'язів. 

Пропонуємо вибрати серед численних бігових доріжок на нашому сайті саме ту, що підійде Вам...